Ընտրեք
միջոցառումը
Նշեք
Ձեր տեղը
Վճարեք
առցանց
Համեցեք
միջոցառմանը

Աֆիշա


Ընտրեք հաստատությունը

20

Երկուշաբթի

21

Երեքշաբթի

22

Չորեքշաբթի
Հ. Ղափլանյանի անվան դրամատիկական թատրոն
20:00 Իբրև սկիզբ
Պետական կամերային երաժշտական թատրոն
16:00 Սասունցի Դավիթ 16:00 Անուշ
Կինոպարկ
00:15 Սուպեր Մամա 2 00:20 Արդարության լիգա 3D 10:10 Տոր 3: Ռագնարյոկ 3D /Atmos 10:20 2D The Last Warrior 10:30 Արդարության լիգա 3D 10:50 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում 11:10 Արդարության լիգա 11:20 Տոր 3: Ռագնարյոկ 12:35 Սուպեր Մամա 2 12:55 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում / Atmos 13:05 Տոր 3: Ռագնարյոկ / Thor 3: Ragnarok / English 13:30 Արդարության լիգա 13:55 Արդարության լիգա 3D 14:10 Արդարության լիգա 14:45 Ջունգլի 15:15 Տոր 3: Ռագնարյոկ 15:50 Արդարության լիգա / Justice League / English 16:10 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում /Murder on the Orient Express / English 16:30 Արդարության լիգա 3D 17:00 Սուպեր Մամա 2 17:20 Տոր 3: Ռագնարյոկ 3D 17:55 Արդարության լիգա 3D / Atmos 18:20 Տոր 3: Ռագնարյոկ 18:45 Սուբուրբիկոն 19:05 Արդարության լիգա 19:20 Սուպեր Մամա 2 20:00 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում 20:40 Սուպեր Մամա 2 20:55 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում 21:10 Արդարության լիգա / Justice League / English 21:35 Տոր 3: Ռագնարյոկ 21:50 Արդարության լիգա 22:30 Արդարության լիգա 23:05 Արդարության լիգա 3D / Atmos 23:30 Արդարության լիգա 23:50 Տոր 3: Ռագնարյոկ 3D 00:15 Սուպեր Մամա 2 00:20 Արդարության լիգա 3D 10:10 Տոր 3: Ռագնարյոկ 3D /Atmos 10:20 2D The Last Warrior 10:30 Արդարության լիգա 3D 10:50 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում 11:10 Արդարության լիգա 11:20 Տոր 3: Ռագնարյոկ 12:35 Սուպեր Մամա 2 12:55 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում / Atmos 13:05 Տոր 3: Ռագնարյոկ / Thor 3: Ragnarok / English 13:30 Արդարության լիգա 13:55 Արդարության լիգա 3D 14:10 Արդարության լիգա 14:45 Ջունգլի 15:15 Տոր 3: Ռագնարյոկ 15:50 Արդարության լիգա / Justice League / English 16:10 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում /Murder on the Orient Express / English 16:30 Արդարության լիգա 3D 17:00 Սուպեր Մամա 2 17:20 Տոր 3: Ռագնարյոկ 3D 17:55 Արդարության լիգա 3D / Atmos 18:20 Տոր 3: Ռագնարյոկ 18:45 Սուբուրբիկոն 19:05 Արդարության լիգա 19:20 Սուպեր Մամա 2 20:00 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում 20:40 Սուպեր Մամա 2 20:55 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում 21:10 Արդարության լիգա / Justice League / English 21:35 Տոր 3: Ռագնարյոկ 21:50 Արդարության լիգա 22:30 Արդարության լիգա 23:05 Արդարության լիգա 3D / Atmos 23:30 Արդարության լիգա 23:50 Տոր 3: Ռագնարյոկ 3D 00:15 Սուպեր Մամա 2 00:20 Արդարության լիգա 3D
Վճարե՛ք Ձեզ հարմար եղանակով.
  • առցանց` ArCa, Idram, MobiDram էլեկտրոնային վճարման համակարգերով,
  • առցանց` VISA, MasterCard վճարային քարտերով,
  • առձեռն` տոմսերի առաքման պահին։