Ընտրեք
միջոցառումը
Նշեք
Ձեր տեղը
Վճարեք
առցանց
Համեցեք
միջոցառմանը

Աֆիշա


Ընտրեք հաստատությունը

14

Երեքշաբթի

15

Չորեքշաբթի

16

Հինգշաբթի
Պետական կամերային երաժշտական թատրոն
16:00 Անուշ 16:00 Թոմն ու Ջերրին 16:00 Սասունցի Դավիթ
Կինոպարկ
00:15 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում / Atmos 10:10 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում 10:15 Տոր 3: Ռագնարյոկ 10:25 Ջունգլի 10:45 Տոր 3: Ռագնարյոկ 3D /Atmos 11:00 Սուպեր Մամա 2 11:35 2D Beyond Skyline 12:25 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում 12:40 2D Dr. Nock 13:05 2D The Last Warrior 13:20 Սուպեր Մամա 2 13:45 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում / Atmos 14:15 2D Dr. Nock 14:40 Տոր 3: Ռագնարյոկ 15:00 Սուպեր Մամա 2 15:20 2D The Last Warrior 15:30 Տոր 3: Ռագնարյոկ / Thor 3: Ragnarok / English 16:20 Տոր 3: Ռագնարյոկ 3D /Atmos 16:45 Ջունգլի 17:10 Սուպեր Մամա 2 17:25 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում /Murder on the Orient Express / English 17:45 Միայն խիզախները 18:10 Տոր 3: Ռագնարյոկ 19:05 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում / Atmos 19:20 Ջունգլի 19:40 Տոր 3: Ռագնարյոկ 3D 19:50 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում /Murder on the Orient Express / English 20:30 Տոր 3: Ռագնարյոկ / Thor 3: Ragnarok / English 20:50 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում 21:30 Տոր 3: Ռագնարյոկ 3D /Atmos 21:40 Սուպեր Մամա 2 22:10 Տոր 3: Ռագնարյոկ 22:25 Տոր 3: Ռագնարյոկ 3D 23:05 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում 23:20 Տոր 3: Ռագնարյոկ 23:50 Ջունգլի 00:15 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում / Atmos 10:10 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում 10:15 Տոր 3: Ռագնարյոկ 10:25 Ջունգլի 10:45 Տոր 3: Ռագնարյոկ 3D /Atmos 11:00 Սուպեր Մամա 2 11:35 2D Beyond Skyline 12:25 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում 12:40 2D Dr. Nock 13:05 2D The Last Warrior 13:20 Սուպեր Մամա 2 13:45 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում / Atmos 14:15 2D Dr. Nock 14:40 Տոր 3: Ռագնարյոկ 15:00 Սուպեր Մամա 2 15:20 2D The Last Warrior 15:30 Տոր 3: Ռագնարյոկ / Thor 3: Ragnarok / English 16:20 Տոր 3: Ռագնարյոկ 3D /Atmos 16:45 Ջունգլի 17:10 Սուպեր Մամա 2 17:25 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում /Murder on the Orient Express / English 17:45 Միայն խիզախները 18:10 Տոր 3: Ռագնարյոկ 19:05 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում / Atmos 19:20 Ջունգլի 19:40 Տոր 3: Ռագնարյոկ 3D 19:50 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում /Murder on the Orient Express / English 20:30 Տոր 3: Ռագնարյոկ / Thor 3: Ragnarok / English 20:50 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում 21:30 Տոր 3: Ռագնարյոկ 3D /Atmos 21:40 Սուպեր Մամա 2 22:10 Տոր 3: Ռագնարյոկ 22:25 Տոր 3: Ռագնարյոկ 3D 23:05 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում 23:20 Տոր 3: Ռագնարյոկ 23:50 Ջունգլի 00:15 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում / Atmos 10:10 Տոր 3: Ռագնարյոկ 3D /Atmos 10:20 2D The Last Warrior 10:30 Արդարության լիգա 3D 10:50 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում 11:10 Արդարության լիգա 11:20 Տոր 3: Ռագնարյոկ 12:35 Սուպեր Մամա 2 12:55 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում / Atmos 13:05 Տոր 3: Ռագնարյոկ / Thor 3: Ragnarok / English 13:30 Արդարության լիգա 13:55 Արդարության լիգա 3D 14:10 Արդարության լիգա 14:45 Ջունգլի 15:15 Տոր 3: Ռագնարյոկ 15:50 Արդարության լիգա / Justice League / English 16:10 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում /Murder on the Orient Express / English 16:30 Արդարության լիգա 3D 17:00 Սուպեր Մամա 2 17:20 Տոր 3: Ռագնարյոկ 3D 17:55 Արդարության լիգա 3D / Atmos 18:20 Տոր 3: Ռագնարյոկ 18:45 Սուբուրբիկոն 19:05 Արդարության լիգա 19:20 Սուպեր Մամա 2 20:00 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում 20:30 Արդարության լիգա 3D / Atmos 20:55 Սպանություն արևելյան ճեպընթացում 21:10 Արդարության լիգա / Justice League / English 21:30 Տոր 3: Ռագնարյոկ 3D 21:50 Արդարության լիգա 22:30 Արդարության լիգա 23:05 Արդարության լիգա 3D / Atmos 23:30 Արդարության լիգա 23:50 Տոր 3: Ռագնարյոկ
Վճարե՛ք Ձեզ հարմար եղանակով.
  • առցանց` ArCa, Idram, MobiDram էլեկտրոնային վճարման համակարգերով,
  • առցանց` VISA, MasterCard վճարային քարտերով,
  • առձեռն` տոմսերի առաքման պահին։